Producent profili technicznych - Thermoplast

O NAS

Gwarantujemy kompleksową obsługę związaną z niestandardowymi profilami technicznymi na zamówienie

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu narzędzi do ekstruzji, koekstruzji i postkoekstruzji niestandardowych profili technicznych na zamówienie klientów z różnych branż przemysłu. Realizujemy indywidualne projekty nawet na najbardziej skomplikowane pod względem kształtu, materiału i warunków zastosowania profile techniczne.

Gwarantujemy kompleksową obsługę związaną z niestandardowymi profilami technicznymi, zaczynając od projektu poprzez budowę oprzyrządowania, proces ekstruzji, aż po dostawę gotowego produktu.

Inżynierowie i technolodzy z Pionu R&D opracowują optymalne rozwiązania projektując narzędzia do wytłaczania, realizując tym samym indywidualne zamówienia klientów. Następnie w Dziale Budowy Narzędzi, wykorzystując nowoczesny park maszynowy, nasi specjaliści, w krótkim czasie, budują narzędzia do wytłaczania.

Projektowanie skomplikowanych profili przez specjalistów TH-Extrusion według indywidualnych zamówień klientów.
Własny dział budowy narzędzi do wytłaczania umożliwia szybką realizację indywidualnych zamówień klientów.

Thermoplast posiada własną narzędziownię wyposażoną w nowoczesny park maszynowy (elektrodrążarki, tokarki, frezarki, wiertarki, szlifierki, piły etc), dzięki czemu budowa narzędzia do wytłaczania trwa krótko, a opracowany moduł narzędziowy ERP pozwala na monitorowanie procesu.

Dysponujemy również nowoczesną mieszalnią, która pozwala na przygotowanie opracowanych przez naszych specjalistów mieszanek optymalnych pod względem składu i parametrów technicznych.

Na 15 liniach produkcyjnych możemy wytłaczać 50 mln mb profili oraz przetwarzać 12 mln kg tworzyw sztucznych w ciągu roku. Wytłaczamy profile o ciężarze od 15 g/m do 3500 g/m.

Wytwarzając produkt stosujemy różne metody zdobienia powierzchni (między innymi drukowanie, oklejanie, okleinowanie, pregowanie), a także technologię gięcia w cieczy i obróbki dodatkowej (wiercenie, rozcinanie, sztancowanie). Dokładność docinania zapewniają automatyczne piły, sztance oraz wykorzystanie techniki gorącego noża.

Korzystny stosunek ceny do jakości usług jest naszą wizytówką. Dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko jakość produktów i usług, ale również cena była atrakcyjniejsza niż w innych firmach.

Większość realizowanych przez Thermoplast projektów jest objęta klauzulą poufności, a dedykowane rozwiązania pozostają własnością klienta.

Proces zdobienia, gięcia i cięcia profili wyprodukowanych przez TH-Extrusion zgodnie z wymaganiami klientów.

Powiedz nam o swoim pomyśle, a nasi specjaliści zamienią go w unikalny profil!

Scroll to Top